מחבר הספר 'אבא עשיר אבא עני', רוברט קיוסאקי, מצפה להתרסקות שוק קשה ומייעץ לקנות זהב, כסף, ואפילו נייר טואלט. להלן 9 מהציוצים הטובים ביותר שלו השנה.

מחבר הספר 'אבא עשיר אבא עני', רוברט קיוסאקי, מצפה להתרסקות שוק קשה ומייעץ לקנות זהב, כסף, ואפילו נייר טואלט. להלן 9 מהציוצים הטובים ביותר שלו השנה.

בר גינדי
|
15/06/2022

● רוברט קיוסאקי מזהיר מפני התרסקות שוק קשה, היפר-אינפלציה ומיתון שצפוי בהמשך.
● מחבר הספר 'אבא עשיר אבא עני' מייעץ לקנות זהב, כסף, ביטקוין ואפילו נייר טואלט.

רוברט קיוסאקי מצלצל בפעמון האזעקה בשל בועות ריבוי נכסים ומעלה את הסכנה של קריסת שוק קשה, היפר-אינפלציה ואף מיתון כלכלי במטר ציוצים השנה.
מחבר הספר 'אבא עשיר אבא עני' וגורו הפיננסים האישיים ממסגר את המפולת הבאה כסיכוי לגרוף עסקאות מציאה וממליץ לקנות מתכות יקרות ואפילו מוצרים ביתיים.

להלן 9 מהציוצים הטובים ביותר שלו השנה, לאחר עריכה קלה לשם בהירות.

1. "מלחמת העולם ה- III? זה עתה קניתי 2,500 מטבעות נשר אמריקאי ב- 5 קופסאות ירוקות. למה כסף? מחירי הזהב כבר עלו. הביטקוין עדיין גבוה מידי. הכסף עומד על 50% מתחת לשיאו בכל הזמנים. מתכת הכסף היא מתכת תעשייתית כמו גם כסף. אני קונה כסף משום שהוא נזיל וניתן לבזבז אותו ללא מעקב ממשלתי." (7 במרץ)


2. "יש לכם תכנית 'ב'? אנחנו נמצאים בבועה הגדולה ביותר בהיסטוריה של העולם. בועות במניות, נדל"ן, סחורות ונפט. העתיד? מיתון אפשרי עם היפר-אינפלציה. תכנית ב' שלי היא: תהיה יזם, תישאר מחוץ לשוק המניות, צור את הנכסים שלך, השתמש בחוב ככסף, תשמור זהב, כסף, ביטקוין, רובים." (8 במרץ)

3. "ביידן והפדרל ריזרב רוצים שהאינפלציה תשלם טריליונים בחוב ההשקעה הטובה ביותר היא על ידי אגירת מוצרים שתמיד תשתמש בהם כמו נייר טואלט, שקיות אשפה, שימורים, אוכל קפוא, זהב, כסף, ביטקוין." (14 במרץ)


4. "ויל סמית' סוטר לכריס רוק בטקס האוסקר. ביידן סוטר לפוטין מול כל העולם. גבריות רעילה. עולם בצרות. החוב הלאומי צפוי להרקיע שחקים. ביידן גורם לאינפלציה ומאשים את פוטין. הדולר צפוי לקרוס. קנה יותר זהב, כסף, ביטקוין, אתריום וסולנה לפני מלחמת העולם ה-
".III (29 במרץ)

 

5. "הרגע של וייל אי. קויוטי מגיע. התפוצצות הבועה הגדולה ביותר עומדת להגיע. 10 טריליון דולר עומדים להיגנב מפנסיונרים של דור הבייבי בום תוך בזבוז כסף מזויף. הממשלה, וול סטריט והפדרל ריזרב הם גנבים. היפר-אינפלציה ומיתון כבר כאן. קנה זהב, כסף, ביטקוין לפני שהזאבים יתעוררו. שמרו על עצמם." (16 באפריל)

 

6. "שאלה: מהי ההשקעה המסוכנת ביותר בהתרסקות העולמית? מניות או אגרות חוב? תשובה: אגרות חוב. למרבה הצער משקיעים חסרי ניסיון מקבלים עצות מאנשים אחרים חסרי ניסיון להשקיע בתמהיל של 60 (מניות) ו- 40 (אגרות חוב). קנה זהב, כסף, ביטקוין כביטוח נגד הטמבלים שמנהלים את העולם. זכור: תואר מהאוניברסיטה איננו תרופה לטיפשות." (18 באפריל)

 

7. "מה שקשור בבועה יהיה קשור להתרוששות. האם זו ההתחלה של המיתון גדול ביותר אי פעם? אני מודאג. חוב עצום ומלחמה בהובלת מנהיגים שמשקרים. החדשות הטובות הן שטוויטר עשויה לקבל את ההצעה של אילון מאסק. חופש הדיבור ואמת במדיה הם הדרך חזרה לשגשוג עולמי הוגן." (25 באפריל)

 

8. "המחבר של אבא עשיר" אמר שהשוק השורי גורם למשקיעים טיפשים להיראות חכמים. שוק דובי הופך משקיעים טיפשים למפסידים ומשקיעים חכמים למנצחים.' השווקים מתרסקים. זה הזמן למשקיעים חכמים להפוך למנצחים מאוד עשירים. שמרו על עצמכם." (21 במאי)


9.  ההשקעה הטובה ביותר: פחיות דגי טונה. האינפלציה עומדת להמריא. ההשקעות הטובות ביותר הן פחיות טונה ושעועית אפויה. אתה לא יכול לאכול זהב, כסף או ביטקוין. אתה יכול לאכול פחיות טונה ושעועית אפויה. האוכל הכי חשוב. הרעב הוא הבעיה הבאה. השקיעו בפתרון. שמור על עצמך.(13 ביוני)

 

בתמונה: הספר "אבא עשיר אבא עני"

 

*הכותב אינו יועץ פיננסי.
המידע והנתונים במאמר אינם מהווים המלצה לרכישה או מכירה של מתכות יקרות וכן אינם תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם.

1 מחשבה על “מחבר הספר 'אבא עשיר אבא עני', רוברט קיוסאקי, מצפה להתרסקות שוק קשה ומייעץ לקנות זהב, כסף, ואפילו נייר טואלט. להלן 9 מהציוצים הטובים ביותר שלו השנה.”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמה לעדכונים במייל

תודה על הרשמתך
דילוג לתוכן